Ar verta keliauti su kūdikiu?

keliauti su vaiku

Šiuolaikinis požiūris į motinystę yra visiškai kitoks nei buvo anksčiau. Šiais laikais mamos stengiasi neužsidaryti namuose su vaiku, kuo daugiau keliauti, tobulėti ir ieškoti naujų patirčių, kurios leistų likti visuomenės dalimi ir puikiai jaustis. Natūraliai kyla klausimas, ar verta keliauti su kūdikiu?

Vienareikšmiškai – taip, kadangi internete rasite daug naudingų patarimų, tinklapis padės įsigyti reikalingus bilietus patogiai būnant savo namuose. Komfortas – aukščiausio lygmens, o malonumas keliauti su savo nauju šeimos nariu – neišpasakytas.

Apie ką reikia apgalvoti keliaujant su vaiku?

Keliaujantys su kūdikiu turi paprasčiausiai apgalvoti kelis svarbius niuansus, kurie sukonkretins ir pagreitins keliones.

 • Kūdikiui, kaip ir jo tėveliams, reikalingi dokumentai, tad padarykite juos.
 • Būtinai pasiimkite visus reikalingus daiktus, kuriuos nurodysime žemiau.
 • Pasidomėkite, ar konkrečiose vietose kūdikiai yra įleidžiami. Tikrai ne visuose restoranuose ir ne visuose muziejuose. Susidarykite palankų maršrutą.
 • Taip pat apgalvokite, kokia transporto priemone planuojate keliauti. Pavyzdžiui, autobusu bus ne taip patogu, kaip kad nuomojama auto. Rinkitės patogesnį variantą. Bus geriau ir Jums, ir kūdikiui.

Kokius daiktus svarbiausia pasiimti?

Kelionė bus kur kas paprastesnė, jeigu su savimi turėti kelis pagrindinius daiktus, kurių dažniausiai reikia keliaujant su vaikais. Šis sąrašas nėra baigtinis, tačiau sudarytas remiantis kitų mamyčių patirtimi.

 1. Žinoma, reikalingi vaiko svarbiausi žaislai.
 2. Taip pat būtinas patogus vaiko nešiojimo krepšys.
 3. Reikia pasiimti tuo daugiau skirtingų drabužių.
 4. Būtini būtent vaikui skirti valgymo įrankiai ir puodai.
 5. Pasiimkite kuo daugiau vaistų nuo įvairiausių ligų.
 6. Svarbus patogus daiktų krepšys, kuriame greitai rasite tai, ko reikia.
 7. Taip pat pasirūpinkite, kad kelionės metu vaikas valgytų tokį maistą, koks jam yra skaniausias. Tai dažniausiai nuramina vaikučius.

Pasiimkite visus savo šeimos narius kai planuojate šeimos atostogas. Taip pat siūlome keliauti be jų, kai norisi atsipalaiduoti ir paprasčiausiai nepamiršti nuo rutinos. Kelionių tipų gali būti labai daug ir visi jie gali būti labai įvairūs tad rinkitės Jums labiausiai priimtiną.