Patarimai įrenginėjantiems vaiko kambarį: nuo baldų iki dekoro

vaikiški baldai

Daugelis tėvelių įrengdami vaiko kambarį darbo vieną pagrindinę klaidą. Dažniausiai orientuojamasi į stilių, tačiau neįvertinama, kad funkcionalumas yra kur kas svarbesnis kriterijus. Žinoma, šiais laikais baldai vaikų kambariui tikrai labai visapusiški ir dizaino, ir patogumo prasme. Deja, dėl vienokių ar kitokių priežasčių daromos klaidos, kurių galima išvengti paprasčiausiai šiek tiek daugiau pasidomėjus.

Įrenginėjantiems vaiko kambarį siūlome nepamiršti kelių smulkmenų. Nurodysime pačias pagrindines, kurias atskleidžia psichologai, pediatrai, galiausiai, patys vaikai, kurie dažnai geriausiai žino – ko jiems reikia. Kai vaikas paaugęs – remtis jo poreikiais yra būtina!

  • Rekomenduojame rinktis dominuojančias šviesias spalvas. Psichologai tekia, kad šviesios spalvos teigiamai veikia vaiko psichiką, o vaikystėje pozityvumo diegimas yra labai svarbus.
  • Taip pat daugiau dėmesio skirkite patogumui. Pavyzdžiui – kokybiškai lovai. Juk blogas miegas vaikams, kaip ir suaugusiems – didelė rakštis.
  • Žinoma, siūlome nepamiršti, kad vaikai turi labai daug žaislų, tad reikia rasti kompaktišką vietą, kur juos visus galima laikyti. Puikiai atrodys lentynos, kita galimybė – skrynios, kuriose žaislia bus slepiami.
  • Jeigu vaikas jau mokosi – būtinai jam reikia sukurti puikią mokymosi erdvę. Šiuo atveju reikalingas kokybiškas stalas ir tinkamos kėdės. Svarbiausia – ergonomiška aplinka.
  • Žinoma, reikia nepamiršti, kad vaiko kambaryje reikia daugiau pagalvių, daugiau užuolaidų, galiausiai jaukių smulkmenų, kurios padės sukurti ypač saugią aplinką, kurioje vaikas galės puikiai jaustis. Labai svarbu vaikystėje turėti tokią vietą, kurioje būtų galima pasislėpti nuo viso pasaulio. Galbūt tai gali būti vaiko kambarys?

Nepamirškite, kad kambarys yra įrengiamas vaikui. Tokiu atveju tėveliai gali daugiu dėmesio skirti funkcionalumui, tačiau stiliaus niuansai turi būti paliekami vaikui. Galiausiai, pirkti baldus internetu labai paprasta ir patogu, o vystyti diskusijas dėl interjero tampa patogiau.

Apsilankykite: https://www.deinavosbaldai.lt/vaiku

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *