Kaip atitraukti vaiką nuo išmaniųjų įrenginių? Žaislai!

vaiku žaislai

Išmanieji įrenginiai šiandien taip užvaldė mūsų gyvenimą, kad nemaža dalis žmonių, netgi ieško būdų, kaip su jais kovoti. Paradoksali situacija – patys sukuriame įrenginius ir patys ieškome būdų, kaip atitrūkti nuo šių įrenginių. Ir jei suaugusieji vis dar gali savarankiškai su tuo kovoti, tai, kuomet kalbame apie vaikų nepertraukiamą naudojimąsi išmaniaisiais, nesunku pastebėti – priversti įsitraukti ir tėvai. Taigi, tėveliai ieško įvairiausių būdų bei priemonių, kuo galėtų sudominti savo atžalas, kad jos kuo mažiau skirtų laiko išmaniesiems įrengimais. Ar tai realu? Kur ir kokių alternatyvų ieškoti?

Sumanesni tėveliai netrunka pastebėti – pasirinkimų tikrai yra, tereikia būti budriems. Viena iš priemonių atitraukti mažuosius nuo išmaniųjų įrenginių, yra žaislai – įdomūs, įtraukiantis, netikėti, kūrybiški, spalvingi ir galintys šio bei to išmokyti. Beje, prieš vardinant galimus pasirinkimus, reikia pastebėti, kad mažieji dažniausiai gali pateikti daugybę paaiškinimų, kodėl išmanieji įrenginiai laisvalaikio praleidimui tinka labiau nei įprasti žaislai – galite išgirsti iš atžalą atsakymus apie įvairovę, kūrybiškumą, nesibaigiančius nuotykius, įdomybes, linksmybes ir  pan. Tačiau visi ši argumentai netenka pagrindo, kadangi įprasti žaislai ne tik gali pateisinti šiuos lūkesčius, bet ir pranokti. Kitais žodžiais tariant, galima rasti puikių pasirinkimų visiems atvejams. Tad, ką rinktis?

Konstruktoriai

Jei vaikas trokšta išreikšti savo kūrybingumą, mėgsta konstruoti, dėlioti, statyti, kurti, o, galbūt, vėliau ir sugriauti, jam tiesiog būtina pasiūlyti konstruktorių. Šiandien jų galime rasti pačių įvairiausių – nuo spalvingų ir nuotaikingų, skirtų mergaitėms iki tamsiaspalvių, aštriabriaunių  skirtų berniukams.
Ir nors konstruktoriai yra įvardijimai kaip vienas labiausiai vaikų fantaziją lavinančių pasirinkimų, nereikėtų pamiršti, kad juos šiuo aspektu pralenkia interaktyvūs žaislai.

Na, o, kartais nesinori nieko daryti – nei  kurti, statyti, nei konstruoti, o tiesiog priglausti prie savęs ką nors mielo bei minkšto. Ir tokiu atveju taip pat yra puikus pasirinkimas – rinkitės vieną ar kelis minkštus žaislus, kurie gali tapti ir puikiais ne tik namų, bet ir kelionės draugais.

Žaislai „kuo noriu būti užaugęs”

Verta akcentuoti ir tai, kad daugelis vaikų jau labai anksti nusprendžia, kuo norėtų būti suaugę. Taigi, jei ir jūsų atžala ja geba garsiai įvardinti šį norą, padovanokite jam žaislų, kurie priartintų šią svajonę, pavyzdžiui, jei vaikas norėtų būti pilotu, dovanokite žaislinius lėktuvėlius; jei mato save vairuotoju, dovanokite automobilį ir t.t.

Stalo žaidimai vaikams ir tėvams

Na, o, ką rinktis tuo atveju, jei jūsų atžala kartas nuo karto užsimena apie tai, kad norėtų su jumis praleisti daugiau laiko? tokiu atveju ypač vertingu sprendimu gali  tapti stalo žaidimai – juos gali žaisti ne tik vaikai, bet ir suaugusieji, tad puikiai tiks šeimos laisvalaikiui.

Lavinantys žaislai

Jeigu ieškote tokių žaislų, kurie ne tik įdomų laisvalaikį užtikrintų, bet ir leistų ko nors naujo išmokti, atkreipkite dėmesį į lavinamuosius žaislus.

Taigi, tie tėveliai, kurie vis dar galvoja, kad nėra būdų, kaip atitraukti savo vaikus nuo išmaniųjų, klysta. Pasirinkimų yra labai daug, vienas už kitą įdomesnis ir geresnis, kai egzistuoja tokia įvairovė, išmanieji tikrai pralaimi kovą. Tad belieka tik jų įsigyti. O tai padaryti nebus sunku, kadangi internetinė parduotuvė b-a.eu visada yra pasiruošusi padėti. Šioje internetinėje svetainėje – įvairūs žaislai mergaitėms bei berniukams, o kai kurie tiks net ir jų tėveliams. Tad linkime tinkamų pasirinkimų, smagaus, įdomaus ir įsimintino laiko visai šeimai.