Idėjos kaip papuošti Kalėdų eglutę su vaikais

Kalėdų eglutės puošimas su vaikais

Kalėdos – bene mylimiausia šventė vaikams. Eglutės puošimas kartu šeimoje – bene smagiausia veikla. Aišku, nieko nėra smagiau nei atsikelti ryte ir po eglute rasti kalną dovanų, bet eglutės puošimas taip pat būdavo be galo smagus laikas kai kartu su šeima galima ją papuošti ir ruoštis šventiniam laikotarpiui. Tik ar yra būdų kaip galima labiau įtraukti vaikus į eglutės puošimą – leisti jiems sukurti savo papuošimus ar leisti kabinti klasikinius papuošimus.

Ar leisti vaikams viską?

Vaikai, priklausomai nuo amžiaus, yra gan kruopštūs, kas liečia eglučių puošimą, bet, vistiek, jie dar tik vaikai ir nuo nelaimingų atsitikimų jie nėra apsaugoti, todėl geriausia jiems leisti kabinti nedūžtančius papuošimus eglučių apačioje, kad papuošimai nesusigadintų, bet vaikas galėtų jaustis prisidėjęs prie eglutės puošimo.

Vaikai gali kurti papuošimus

Taip pat puiki idėja yra leisti vaikams sukurti ir pakabinti savo kurtus papuošimus. Tai skatintų vaiko kūrybiškumo ir savivertę, kai jis matytų, kad šalia visų tėvų papuošimų yra ir jo darbai, kuriuos jis kruopščiai kūrė ir didžiuojasi. O idėjų ką pagaminti vaikams – apstu. Galima karpyti snaiges iš popieriaus ar kitokias formas. Įdomi idėja orkaitėje džiovinti skilteles vaisių, kaip pavyzdžiui apelsinų, ant jų užkabinti sąvaržėlę ir kabinti ant eglutės. Jeigu norisi pakabinti girliandas eglutėms, kartu su mamos ar tėčio pagalba tai irgi įmanoma, bet tam reikia kantrybės ne tik vaikui, bet ir tėvams, nes ši užduotis kur kas kruopštesnė ir vaikui gali būti sudėtinga.

Prisidėti gali ir mažiausieji

Kartu su tėvų pagalba mažieji gali uždėti ir kalėdinę žvaigždę ant eglės viršūnės. Jeigu vaikas dar per mažas visiems kitiems darbams, pakabinti žvaigždutę su tėvų pagalba tikrai įmanoma ir taip būtų galima įtraukti net pačius mažiausius šeimos narius. Mažiausieji gali prisidėti ir kitaip, jiems galima skirti užduotį paduoti jų manymu gražiausius žaisliukus iš jau esamų, kad tėvai juos uždėtų. Nors tiesiogiai ir nebus prisidedama, bet vaikui tai vis tiek įsitraukimas ir dėmesys, kurį jis įvertins.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *