Norite vaiką maitinti šviežiomis daržovėmis? Įsirenkite šiltlysvę

Šiltlysvės

Kiekviena mama stengiasi, kad jos kūdikis išaugtu ne tik geru, bet ir sveiku žmogumi. Sveikas kelias prasideda nuo maitinimo krūtimi, kurio metu vaikas gauna labai daug gerųjų vitaminų ir kitų maisto medžiagų, toliau jis tęsiasi kai prasideda primaitinimas įvairiais mišinukais, trintomis uogomis, daržovėmis ar vaisiais. Tam, kad vaikas gautų kuo daugiau naudingų vitaminų iš daržovių mamos stengiasi jas pirkti įvairiuose turgeliuose, pasiimti iš močiučių, kurios gyvena kaimuose. Tačiau, ar kada nors pagalvojote, kad daržoves visai nesunkiai galite užsiauginti ir pačios?

Daržovių auginimo ypatumai

Daržoves galima užsiauginti pačiam be labai didelių pastangų. Mieste gyvenantys žmonės dažniausiai pirmąsias sėklytes sėja į vazonus ir sodina tokias daržoves kaip pomidoriukai, svogūnai, paprikos. Visgi, ne visos daržovės yra tinkamos auginti namų ar balkono sąlygomis, taip pat namuose galima užsiauginti nedidelę jų dalį, todėl norint turėti daržovių visą sezoną reikėtų turėti didesnį žemės plotelį joms pasisodinti. Tai gali būti mamos ar močiutės kaimas, jūsų nuosavas sodo kampas, kuriame galite užauginti daržovių ne tik savo vaikams, bet ir visai savo šeimai bei sau.

Šiltlysvės – vienas iš būdų užsiauginti daržoves

Šiltlysvės yra tikras išsigelbėjimas tiems, kurie per žiemą itin pasiilgsta šviežių daržovių. Būtent šiltlysvės yra tas inovatyvus, modernus ir itin praktiškas būdas, kad daržovės augtų greičiau ir duotų vaisių – jų pagalba galima derlių užsiauginti greičiau, kadangi šiltlysvės skirtos auginantiems ankstyvąsias daržoves. Jos palaiko tinkamą mikroklimatą jūsų sodinukams, kadangi yra pagamintos iš aukštos kokybės plastiko, dažna turi vėdinimo ir net laistymo funkcijas, todėl jūsų darbas daržovių auginime pasidaro labai minimalus. Šiltlysvės ne tik padeda užauginti daržoves greičiau, bet ir apsaugo jas nuo blogų oro sąlygų ir net nuo kenkėjų, tokių kaip paukščiai. Šis „įrenginys“ yra lengvai surenkamas, neužima daug vietos, tačiau jo nauda yra nenusakoma.

Auginti daržoves ir mėgaukitės jų duodamais vaisiais. Būkite sveiki ir džiaukitės, kad galite savo vaikams pasiūlyti natūralių vitaminų ir mineralų, o jie bus jums dėkingi už įdėtas pastangas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *