Ar jūsų artimoje aplinkoje atsirado naujas šeimos narys, tačiau nežinote, kuo jį nustebinti?

Kai artimųjų ir draugų namuose įvyksta ilgai lauktas vaiko gimimo stebuklas, mes dažnai pasimetame ir nežinome, ką daryti. Mes žinome, kad šia proga turime pasveikinti pažįstamus tėvus ir jų naujagimius, tačiau yra dar vienas klausimas-ką reikėtų duoti kūdikiui? Jei niekada nesusidūrėte su dovana vaikui, pasirinkti geriausią variantą gali būti šiek tiek sunku, nes pasirinkimo galimybių yra tikrai daug.

Idėjos, kuriomis vadovaudamiesi galite išrinkti dovanas mažam stebuklui

Kad būtų lengviau ištrūkti iš bėdų, pateikiame jums dovanų idėjų, kurios padės nukreipti teisingu keliu ir padėti jums pasirinkti. Tuo pačiu metu rasite įvairių paaiškinimų, kodėl šios dovanos kūdikiams tinka ir dėl ko jas lengviau atsiimti ateityje. Žinoma, kiekviena dovana, kuri dovanojama iš širdies yra tinkama, tačiau reikia nepamiršti, jog kūdikis neatpažįsta šio pasaulio, dėl to dovanos jam turi būti itin kruopščiai atrenkamos.

Pirmiausia pagalvokite, ką iš tikrųjų nupirko vaiko tėvai savo mažyliui-artimiausiu metu jiems to gali neprireikti, dėl to nepirkite tų daiktų, kuriuos mažylis jau turi. Nebijokite paklausti, kas iš tikrųjų yra naudinga vaikams jų tėvelių. Taip nesuklysite ir veltui nešvaistysite pinigų. Svarbu, jog žaislai būtų geros kokybės ir tinkami juos dėti į burną, nes mažyliai taip su jais žaidžia. Geriausia vengti latekso ir taip gražiai atrodančių balionų, nes jų sprogimas gali išgąsdinti vaikus.

Žaislai, kurie padeda lavinti mažylį yra geriausia dovana

Kūdikių lavinamieji žaislai yra geras pasirinkimas-kiekvieni tėvai nori, kad jo vaiko vystymasis būtų kuo stabilesnis ir saugesnis. Dovanos, tokios kaip minkšti žaislų kubeliai ar kubelių rinkinys, gali patenkinti vaikų smalsumą naujiems jausmams. Mažos dalelės ant žaislų, kurias jie gali patraukti, yra labai svarbios jų ankstyvam vystymuisi. Tokias ir panašias dovanas rasite čia: https://littledutch.lt/dovanos-vaikams/dovanos-kudikiams/.

Barškučio nauda panaši į lavinamųjų dovanų kūdikiams. Nesvarbu, ar tai spygliuočiai, ar kietmedžiai, vaikams bus įdomu išgirsti naujus garsus. Mieli ir šilti migdolai taip pat tinka neramiems vaikams. Tai, ką galima paliesti, pradžiugins vaiką, ypač jei naujagimiui sunku užmigti.

Apsvarstykite, kada vaikas gimsta ir dovanokite Kalėdines dovanas gruodį gimusiems kūdikiams. Žinoma, tai gali būti labiau panašu į pirmenybę, nes tėvai tikrai labiau norės praktiškesnių dovanų. Galite pasirinkti atostogų tematikos pliušinį žaislą ar net padovanoti savo šeimai žvaigždės girliandą-ši nauja patirtis paliks gilų įspūdį  kūdikiui.

Jei gimė mergaitė, galite pagalvoti apie labiau individualizuotą dovaną. Žinoma, svarbu atsiminti, kad kūdikiams iš tikrųjų spalvos nedaro didelio skirtumo, nes jiems įdomu viską stebėti. Galbūt žinote, kad mama labai nori suderinti naujus daiktus su esamais daiktais, todėl logiška, kad labiau tinka rožinis treniruočių kilimėlis ar muzikos dėžutė. Merginoms taip pat labai tinka originalios dovanos, tokios kaip audinio knygos, kurios ne tik atneš naujų vaizdų, bet ir suteiks neįprastos tekstūros.
Gimus berniukui, galima dovanos idėja bus panaši į mergaitės. Jei manote, kad taip patiks jų tėvams, galite laikytis spalvų temos ir pasirinkti mėlyną. Verta apsvarstyti galimybę įsigyti statybinių blokų. Jie linksminsis skirtingomis, unikaliomis formomis ir lavins paprastus strateginius berniukų įgūdžius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.