Idėjos, ką galima padovanoti vaikams, kurie dar neina į mokyklą

dovanos vaikams

Dovanos patinka visiems, o vaikams jos gali padovanoti tikrai ypatingų akimirkų. Vis dėlto, tai, kas nudžiugintų suaugusiuosius, nebūtinai patiks ir mažiesiems, todėl skubame pasidalinti keliomis dovanų idėjomis, kurios tikrai patiks ikimokyklinio amžiaus vaikams. Progų, kada norisi įteikti dovaną, yra ne taip ir mažai, taigi, skubame jums į pagalbą.

Edukaciniai žaislai

Vaikai mokosi žaisdami, todėl edukaciniai žaislai visuomet yra puiki idėja. Renkant tokią dovaną visada svarbu atsižvelgti į tai, ar žaislai yra tinkami tam tikrai vaikų amžiaus grupei, svarbu įsitikinti, kad žaislai yra saugūs (juose nėra pernelyg smulkių detalių, kurias vaikas gali įkvėpti ar nuryti), ir t.t. Nors šiuolaikiniai vaikai dažniausiai turi tikrai nemažai žaislų, tačiau edukaciniai žaidimai tikrai gali būti vienas geriausių pasirinkimų, nes jie padės vaikams įgyti tam tikrų reikalingų įgūdžių.

Lavinamosios knygelės

Nors ikimokyklinio amžiaus vaikai dažniausiai dar nemoka skaityti, tačiau jie jau gali mokytis pažinti raides ir skaičius, atlikti įvairias nesudėtingas užduotis, spalvinti, klijuoti lipdukus, ir t.t. Taip pat vaikams gali patikti įvairios knygelės su papildomomis detalėmis, kurias galima apčiuopti, o patiems mažiausiems vaikams tikrai patiks pasakų ar smagių istorijų knygelės, kurias jiems galės skaityti tėveliai. Šiandien vaikams skirtų knygų pasirinkimas yra itin gausus, tad tikrai galėsite atrasti tokias, kurios vaikams tikrai patiks.

Aktyvaus laisvalaikio reikmenys

Labai svarbu dar nuo mažumės vaikus pratinti kuo daugiau laiko praleisti gryname ore ir palaikyti fizinį aktyvumą, todėl aktyvaus laisvalaikio reikmenys taip pat gali būti puikia dovanos idėja. Ikimokyklinio amžiaus vaikai tikrai džiaugsis gavę naują kamuolį, rogutes, riedučius ar kitus laisvalaikiui skirtus reikmenis, todėl galima pasvarstyti ir apie tokią pasirinkimo galimybę. Jei dovanos gavėjas gyvena individualiame name, kurio kieme yra pakankamai vietos, puikia dovanos idėja gali būti batutas, sūpynės, smėlio dėžė, ir t.t.

Kamuoliukų baseinai

Tokios dovanos vaikams visuomet palieka ypatingai didelį įspūdį. Kamuoliukų baseinai gali būti naudojami ir patalpose, ir lauke, todėl visai nesvarbu, ar namuose yra pakankamai vietos, tokia dovana tikrai gali būti viena geriausių. Kamuoliukų baseinai yra skirti vaikams nuo šešių mėnesių iki šešerių metų amžiaus, galima pasirinkti pageidaujamą baseino ir kamuoliukų spalvą bei kamuoliukų skaičių.

Laikrodukas

Ikimokyklinio amžiaus vaikai dažniausiai jau mokosi pažinti valandas, todėl laikrodukas taip pat gali būti puiki dovanos idėja. Vaikams skirti laikrodukai gali turėti ne tik valandų pažinimo, bet taip pat ir įvairių kitų funkcijų: pavyzdžiui, vaikams skirti laikrodžiai gali būti pritaikyti aktyvumo stebėjimui. Vaikiški išmanieji laikrodžiai tikrai paskatins kur kas daugiau judėti, taigi, tokia dovana gali paraginti vaikus lavinti sveikos gyvensenos įgūdžius.

Dvejojate? Pasitarkite su vaiko tėveliais

Jei abejojate, ar jūsų išrinkta dovana tikrai gali puikiai pasiteisinti, visada naudinga pasitarti su vaiko tėveliais. Jie galės palaiminti arba atmesti jūsų dovanos sumanymą, taigi, pasitarę galėsite būti visiškai ramūs, kad išleisti pinigai nenueis veltui. Kartais nutinka ir taip, kad švęsdamas gimtadienį vaikas gauna dvi vienodas dovanas, todėl pasitarę su solenizanto tėveliais galėsite to išvengti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.