Nesijaučiate laiminga? Paprasti veiksmai, atnešiantys daugiau laimės

Nereikia ir sakyti – kiekviena moteris nori būti tiesiog laiminga. Jaustis taip, kad nuo veido nedingtų šypsena ir kad, kiekviena diena būtų kaip šventė. Visgi, jei pasiklausytume, ką moterys kalba apie savo gyvenimus, ar, kiek daug jų yra sergančių depresija, netruktume pastebėti, kad visgi, ypač didelė dalis jų tikrai nesijaučia laimingomis. Gera žinia bent jau ta, kad egzistuoja labai daug būdų, kaip galite laimę prišaukti į savo kasdienybė. Tad pats metas atsirinkti tinkamiausius. 

Jei šiuo metu esate vieniša ir jaučiate, kad iki visiškos laimės jūsų gyvenime jums reikia antrosios pusės, neignoruokite šio troškimo, o verčiau imkitės veiksmų. Juo labiau, kad šiandien yra ypač daug puikių pasirinkimų. Pavyzdžiui, jei daug dirbate ar dėl kitų priežasčių, neturite daug  laisvo laiko ir  galvojate, kad tai galėtų apsunkinti antrosios pusės paieškas, atminkite, kad šiandien galimos ir pažintys internetu – pažintys Švedijoje ar bet kurioje kitoje jus dominančioje šalyje. Taigi, tai reiškia, kad šiandien jau galite ieškoti naujų pažinčių labai komfortiškai – net nepalikdamos savo namų ir nesugaišdamos tam daug laiko. Tereikia rinktis internetines pažintis bei mėgautis visais jų teikiamais privalumais. 

Jei jau kuris laikas nesijaučiate laiminga, labai gali būti, kad dėl to kaltas toks elementarus dalykas, jog net nepagalvojote apie tai – gali būti, kad jums tiesiog trūksta miego. Viskas todėl, kad miego trūkumas yra tiesiogiai susijęs su mažesniu laimės pojūčiu ir blogesne nuotaika. Taigi, jei jau kuris laikas, miegate vos po 5 valandas parą, pats metas skirti sau daugiau miego. Na, o, jei pastebite, kad kamuoja nemiga, tokiu atveju, nepraleiskite progos prieš miegą pasilepinti eteriniais aliejais arba atpalaiduojančiomis arbatomis. 

Dėl laimės trūkumo jūsų gyvenime, taip pat gali būti kalta ir netinkama mityba. Jei daug dirbate ir  neturite laiko maisto gamybai, valgote  gaminius, kurie prieš tai buvo ne vieną mėnesį užšaldyti, ar tiesiog valgote bet kada ir bet kokiomis porcijomis, geros savijautos bei optimizmo ir nereikėtų tikėtis. Tad pats metas atidžiai peržiūrėti savo mitybą ir, jei reikia atlikti tam tikras korekcijas. Pavyzdžiui, kasdien pasilepinkite vaisių salotomis ar keliomis stiklinėmis šviežiai spaustų vaisių sulčių – pagaminti tai užtruks nedaug, tačiau gausite daug vitaminų bei mineralų. Vietoje greito maisto, rinkitės greitai pagaminamas salotas iš daug daržovių, gabalėlio lašišos ir įvairių sėklų – jose daug antioksidantų, vitaminų ir mineralų, tad būsite žvalios bei energingos, o ir nuotaika netruks pagerėti. Na, ir, žinoma, nebūkite sau griežtos – negalvokite vien tik apie kūno linijas: nepamirškite, kad kasdienis gabalėlis šokolado, taip pat suteikia daug džiugių emocijų. 

Tačiau ir tai – dar ne viskas: laimės jūsų gyvenime bus daugiau, jei pastebėsite, kad malonios dienos vis dažnesnės. Belieka tik pridurti, kad tokias dienas susikurti, nėra taip pat jau ir sunku. Kiekvieną rytą, pradėkite nuo  savo mėgstamos veiklos: jei mėgstate skaityti, raskite laiko bent kelioms dešimtims puslapių, jei mėgstate sportuoti, dieną pradėkite nuo lengvos  mankštos – tai duos geros energijos visai laukiančiai dienai. 

Taigi, kaip matyti, laimę pakviesti į savo gyvenimą visai nesunku. Tai padės padaryti pažintys Stokholme ar bet kuriame kitame mieste, sveika mityba, mėgstama rytinė veikla ir t.t. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.