Kaip vienišai mamai susirasti partnerį?

mama-iesko-antros-puses

Šis klausimas kyla daugeliui vienišų mamų. Visuomenėje yra toks nusistatymas, kad jeigu moteris turi vaiką ir yra išsiskyrus, tai jau viskas, vyro niekada nesusiras. Žinoma, kai kurie vyrai vengia tokių moterų, čia jokia ne paslaptis, tačiau kitiems į tai nusispjaut ir gali būti, jog jis bus dar geresnis tėvas nei Jūsų buvusysis. Šiame straipsnyje ir pakalbėsime, ką gi toms vienišoms mamoms reikėtų daryti norint susirasti vyrą, kuris nepabūgtų jų praeities bagažo.

Vienas populiariausių ir paprasčiausių metodų būtų tiesiog pažinčių puslapiai. Šiuo metu rinkoje yra pažinčių svetainės, kurios siūlo tik rimtas ir tikras pažintis. Registracija tokiuose pažinčių puslapiuose yra lengva, paprasta ir trunkanti vos kelias minutes. Jums tereikia įvesti savo elektroninį paštą, parašyti ko ieškote ir nurodyti savo gimimo datą. Iš karto po registracijos siūlome įkelti savo nuotrauką, taip bendravimas bus paprastesnis ir smagesnis. Juk malonu matyti su kuo bendraujate. Sekantis žingsnis ką jums reikėtų padaryti, tai atlikti tarpusavio suderinamumo testą, juos siūlo daugelis rimtų pažinčių portalų. Taip atsidariusios vyro anketą jūs iš karto matysite kiek turite skirtumų ir panašumų. Šis testas susideda iš trijų punktų kaip charakterio, vertybių ir seksualinis. Žinoma aklai testais pasitikėti nereikėtų, bet pažinties pradžioje tai gana vertingas dalykas. Kol bendrausite internetu, siūlome neslėpti, kad esate vieniša mama, daryti staigmenos vyrams irgi nereikėtų, patikėkite tokie pokštai jiems irgi ne prie širdies. Eikite į pasimatymą tik su tuo, kuriam tai nebus kliūtis.

Kai jau ateis ta diena, kai įvyks Jūsų pirmasis pasimatymas, labai nesijaudinkite, būkite tiesiog savimi. Apsirenkite gražiai, bet neįšaukiančiai. Jūsų išrinktasis dėl smulkmenų pasirūpins. Moterims nereikėtų rinktis restorano, teatro ar išsirinkti filmą. Žinoma gerai, kai vyras pasidomi kas jums labiau patiktų, bet šį kartą perleiskite viską į jo rankas. Mes manome, kad įdealiausias variantas pasimatymui yra kavinė arba restoranas. Tuomet jūs sėdėsite vienas priešais kitą, matysite akis ir žvilgsnius. Nebus jokių nejaukių momentų, nes tuo pačiu metu jums dar teks mėgautis ir maistu. Blogiausiu atveju jei vienas kitam nepatiksite, tai bent pavalgysite ir savo vienintelio ieškoti galėsite toliau.

Tad mūsų mielos mamytės, nenuleiskite rankų, niekas nėra praratsa, ieškokite meilės ir būkite mylimos, neklausykite ką pikti liežuviai plaka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *