Kaip išsirinkti patogius naktinius nėščiosioms ir maitinančioms?

Naktiniai rūbai moterims yra vienas jaukiausių ir patogiausių rūbų, kuomet galima atsipalaiduoti ir pamiršti visus dienos rūpesčius, nes žinote, kad atėjo metas pailsėti. Nėščiosioms moterims naktiniai – tikrai patogiausias drabužis, kuris nevaržo augančio pilvuko ir moters judesių. Na, o ką tik pagimdžiusiai moteriai naktiniai turi šiek tiek kitokį vaidmenį kasdienybėje, ne tik susijusį su miegu ir, apskritai, poilsiu.

Jei moteris apsisprendė savo ką tik gimusį kūdikį maitinti krūtimi, ne paslaptis, kad pirmi keli mėnesiai bus nelengvi – tikriausiai didžiąją laiko dalį praleisite Jums patogioje vietoje žindydama naujagimį. O kad nuostabi maitinimo kelionė prasidėtų kiek įmanoma sklandžiau – tam yra sukurti specialūs naktiniai maitinančioms mamoms.

Naktinių tipai

  • Populiariausi naktiniai mamoms yra suknelės tipo su greita ir lengva prieiga prie krūtinės. Tokie naktiniai marškiniai yra universalūs – tiks tiek nėštumo metu, kai apimtys sparčiai didėja, tiek puikiai pasitarnaus jau pagimdžius.
  • Naktiniai maitinimui gali būti tiek trumpomis, tiek ilgomis rankovėmis, atitinkamai sezonui, kurio metu juos ketinate dėvėti.
  • Jei tai šiltasis metų laikas – naktiniai maitinančiai gali būti su petnešėlėmis – o tai garantuoja dar greitesnę ir patogesnę prieigą prie krūtinės.
  • Jei tai žiema – chalatas maitinančioms tikrai bus praktiškas daiktas, papildantis Jūsų naktinių rūbų garderobą.

Kaip išsirinkti tinkamiausius naktinius miegui?

Žemiau pateikiami keli patarimai, kurių patariama laikytis, perkant naktinius drabužius mamai. Taigi, rinkitės atidžiai ir atkreipkite dėmesį į toliau pateiktas detales:

Atsižvelkite į savo kūno sudėjimą ir naktinių laisvumą. Turite žinoti, kokiam figūros tipui perkate naktinius, jei norite maksimalaus komforto. Be to, kuo laisvesnis pižamos modelis, tuo lengviau Jūs galite judėti, o tai ypač svarbu nėščioms moterims paskutiniais mėnesiais prieš gimdymą. Būtinai venkite nenatūraliai prigludusio ar tiesiog per ankšto naktinio rūbo.

Apsvarstykite oro sąlygas ir metų laiką. Dėvėdama naktinius Jūs turite jaustis itin patogiai ir jaukiai, todėl žiemą patariame rinktis naktinius drabužius ilgomis rankovėmis, kad nesužvarbtumėte. Na, o šiltuoju metų laiku puikiai tiks suknelės tipo ar naktiniai su petnešėlėmis – neleis kūnui prakaituoti ir perkaisti.

Rinkitės tik kokybiškas medžiagas. Medvilnė šiais laikais yra labiausiai pageidaujama medžiaga, kai kalbama apie naktinius marškinius, nes tai natūralus pluoštas, skatinantis puikią oro cirkuliaciją ir užkertantis kelią kūno prakaitavimui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *