Kaip išsirinkti fotoepiliatorių?

fotoepiliatoriai

Informacijos apie fotoepiliatorius – inovatyvius nereikalingų plaukelių šalinimo prietaisus – gausu. Žinome, kad jie užtikrina ilgalaikį rezultatą, plaukelius šalina be jokio skausmo, greitai ir nedirgina odos. Daugeliui susigundžiusių šį funkcionalų prietaisą įsigyti kyla klausimas, o kokį rinktis? Ką reikia įvertinti perkant fotoepiliatorių?

Maitinimo tipas

Fotoepiliatoriai gali būti dvejopi: elektriniai, veikiantys su laidu, arba turintys įkraunamą akumuliatorių. Pastarieji patogūs, jei nėra elektros šaltinio, bet baterijos veikimo laikas riboja naudojimąsi, akumuliatorius gali išsikrauti visai ne laiku. Elektriniai veikia su laidu, bet naudoja nedaug elektros ir yra garantas, jog fotoepiliacijos procedūra bus nepertraukiama. „Silk‘n“ fotoepiliatorių maitinimo šaltinis yra elektra, jie labai ekonomiški, lengvi ir patogūs naudoti.

Koks šviesos paviršiaus plotas?

Rinkdamiesi fotoepiliatorių įvertinkite vieną svarbesnių jo charakteristikų – šviesos paviršiaus plotą, parodantį, kokį odos plotą apdoroja vienas šviesos blyksnis. Kuo plotas mažesnis, tuo ilgiau truks procedūra, bet, kita vertus, su tokiu fotoepiliatoriumi kur kas patogiau depiliuoti mažesnius plotus. Tokiais parametrais pasižymi „Silk‘n Glide“, „Silk‘n Infinity“, apdorojantys 3 cm2 plotą. Didesnis šviesos paviršiaus plotas leis sumažinti procedūrai skiriamą laiką. Net 6 cm2 šviesos paviršiaus plotą turi „Silk‘n Motion“ fotoepiliatorius. Bet šiuo atveju tikslinga įvertinti ir dar vieną parametrą – blyksnių greitaveiką. Pavyzdžiui, minėto „Motion“ modelio greitaveika siekia 3,5 sekundės, tad tai ilgina procedūros laiką, nors apdorojamas plotas yra didesnis.

Būtina pasirinkti saugų šviesos blykstės galingumą

Šis kriterijus tiesiogiai susijęs su fotoepiliacijos saugumu ir Jūsų odos būkle. Per didelis galingumas suponuoja galimus nudegimus, o tinkamas – efektyvią ir saugią fotoepiliacijos procedūrą. Teigiama, jog optimalus šviesos blykstės galingumas yra apie 5 J/cm2. Tokį galingumą yra turi „Silk‘n“ fotoepiliatorių modeliai, pavyzdžiui, „Jewel“, „Glide“, „Infinity“, „Motion“ ir kt.

Šviesos šaltinio modulis – į jį nenumokite ranka

Šis aspektas tiesiogiai susijęs su prietaiso kaina ir jį įvertinti būtina, kadangi tai turės įtakos naudojimuisi ir papildomoms išlaidoms ilgalaikėje perspektyvoje. Prie kiekvieno prietaiso charakteristikos nurodomas blyksnių skaičius, atspindintis lempos išteklius. Kuo tas skaičius didesnis, tuo ilgesnis bus lempos naudojimas. Nepamirškite, lempos keitimas lemia išlaidas, neretai nemažas, todėl kuo keitimo poreikis bus retesnis, tuo mažiau investuosite papildomai.

Hairfree.lt el. parduotuvėje rasite platų fotoepiliatorių, besiskiriančių savo charakteristikomis, pasirinkimą. Tikime, jog straipsnis padės sparčiau pasirinkti Jums tinkamiausią prietaisą.