Ką vertėtų žinoti prieš pasirenkant naują elektros tiekėją?

Elektrą naudoja bene kiekvienas iš mūsų ir greičiausiai jau negalėtume įsivaizduoti savo gyvenimo be jos. Visgi, išsirinkti tinkamiausią elektros tiekėją gali būti ne taip paprasta, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio – reikia apsvarstyti nemažai dalykų, o kai kurie žmonės apskritai nenori apkrauti savo pečių tokiomis problemomis. Jeigu neturite pernelyg daug laiko ar noro domėtis visais įmanomais pasiūlymais, pasirinkite elektros tiekėją per markestro.lt. Visgi, jei norite savo pasirinkimą išsinagrinėti patys – tuomet yra tam tikri dalykai, kuriuos turėtumėte žinoti prieš svarstant naują elektros tiekėją.

Atkreipkite dėmesį į paslaugų teikimo sąlygas ir kainas

Renkantis naują elektros tiekėją labai svarbu atkreipti dėmesį į jų sutartyse nurodomus punktus – kokios yra paslaugų teikimo sąlygos bei terminai, kiek ir už ką tiksliai reikės susimokėti. Išties svarbu neskubėti ir nesirinkti pačio pirmo pasiūlymo, kurį tik surasite, taip pat kaip ir to, kuris siūlomas aktyviausiai. Kantriai išnagrinėkite turimus duomenis, atidžiai perskaitykite sutartis ir būtinai klausinėkite kas bei kodėl.

Išnagrinėkite kuo daugiau pasiūlymų

Geriausias būdas patiems išsirinkti elektros tiekėją yra paskaitinėti kuo daugiau pasiūlymų. Galbūt tai atrodo, kaip savaime suprantamas dalykas, visgi nemaža dalis žmonių daro atvirkščiai ir per daug nesivargina išnagrinėti įvairių variantų. Visgi, neužkibkite ant pirmo pasitaikiusio pasiūlymo, kol nepalyginsite jo su kitais – galbūt atrasite kažką gerokai tinkamesnio. Būtinai įsivertinkite, kiek sunaudojate elektros energijos ir peržvelkite kuo įmanoma daugiau variantų, jog žinotumėte, ar tikrai nepraleidote kokio gero pasiūlymo.

Pasidomėkite ar sudėtis terminuota

Labai svarbu sužinoti kokio pobūdžio yra siūlomos paslaugos – terminuoto ar neterminuoto. Nepamirškite, jog terminuota sutartis dažnai reiškia, jog norint ją nutraukti, gali reikėti susimokėti specialų mokestį, jei nuspręsite tai daryti dar prieš pasibaigiant numatytam terminui.

Renkantis paketinius pasiūlymus, įvertinkite kiekvienos iš paslaugų kainos struktūrą

Kartais kartu su elektros energijos tiekimo paslauga, įmonės siūlo ir papildomas paslaugas. Tad, jeigu nusprendėte rinktis paketinį pasiūlymą, būtinai įvertinkite tikslią kiekvienos iš jų kainos struktūrą, jog tiksliai bei aiškiai žinotumėte kiek ir už ką sumokate.

Taigi, renkantis elektros tiekėją, tai daryti reikėtų išties atsakingai. Nepamirškite peržiūrėti kuo daugiau pasiūlymų, jog galėtumėte juos palyginti tarpusavyje ir išsirinkti patį geriausią variantą. Būtinai atkreipkite dėmesį į paslaugų teikimo sąlygas ir kainas, taipogi, pasidomėkite ar pasirašoma sutartis yra terminuota. Be to, jei nuspręsite pasirinkti paketinį pasiūlymą, būtinai įvertinkite kiekvienos iš paslaugų kainos struktūrą. Juk išties labai svarbu suprasti kodėl ir už ką mokate tam tikrą sumą pinigų. Bet kokiu atveju, nepamirškite, jog jei neturite pakankamai laiko arba nesuprantate, kuris iš daugybės variantų Jums galėtų būti tinkamiausias, visuomet galite kreiptis pagalbos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *