Įdomiausi faktai apie pažintis internetu

Tiek įprastos, tiek internetinės sex pažintys jau yra tai, prie ko pripratome bemaž kiekvienas(-a). Milijonai žmonių visame pasaulyje ir, pasak statistikos, daugiau nei 300 000 žmonių visoje Lietuvoje naudojasi viena ar net keliomis pažinčių svetainėmis, platformomis tam, kad rastų antrą pusę, draugų, pramogų, bendraminčių ir kita. Šiame straipsnyje mes jums norėtume pristatyti įdomius skaičius, faktus ir statistiką apie internetines pažintis. Pradėkime!

Europiečiai – aktyviausi pažinčių portalų naudotojai

Nors daugiausiai (procentaliai) pažinčių portalų ir programėlių naudotojų yra Jungtinėse Amerikos Valstijose (~18,5% suaugusiųjų), visas likusias lyderiaujančias pozicijas užima Europos valstybės.

Jungtinė Karalystė, Belgija, Nyderlandai ir Liuksemburgas užima 2-5 vietas atitinkamai, o iš pirmojo dešimtuko net 8 valstybės yra Europoje. Maždaug 12-17% šių valstybių pilnamečių gyventojų yra užsiregistravę pažinčių platformose ar programėlėse.

Jeigu jums aktualūs konkretūs skaičiai, tai štai kiek aktyvių žmonių galima rasti didžiausiose valstybėse:

·        ~47 mln. JAV

·        ~9,6 mln. Jungtinėje Karalystėje

·        ~10,4 mln. Vokietijoje

·        ~9,9 mln. Prancūzijoje

Seksas – neatsiejama internetinių pažinčių dalis

Sekso pažintys tikrai nėra naujovė arba mažai kam žinoma niša. Apie tai yra girdėję turbūt visi, kurie bent registravosi pažinčių portaluose. Pažintys be įsipareigojimų domina labai didelę dalį žmonių, tad tikrai nėra nuostabu, kad apie 20-25% visų interneto pažinčių portaluose užsiregistruojančių žmonių, savo prioritetu būtent ir laiko intymius susitikimus ir kūniškus malonumus.

Susumavus įvairių tyrimų duomenis ir respondenčių atsakymus, galima pamatyti, kad 33% arba viena iš trijų moterų, kuri susitikinėja su vyrais, su kuriais susipažino internetu, turės lytinių santykių per pirmą pasimatymą.

Svarbu žinoti, kas tiesa, o kas – melas

Kad ir kaip tai nemalonu, tačiau savo pažinčių portalų anketose ar net pirmų pasimatymų metu meluoja (nors truputį) – beveik visi žmonės. Vyrai savo profiliuose dažniausiai meluoja apie ūgį, ir amžių, o moterys apie svorį arba sudėjimą ir amžių.

Taip pat, apie trečdalis visų pažinčių portalų ir programėlių naudotojų yra santykiuose arba net susituokę. Ar jų antrosios pusės apie tai žino? Visai kitas klausimas, apie kurį statistikos, deja, nėra.

Galiausiai, reikia būti labai atidiems girdint pažadus. Pasirodo, kad daugiau nei pusė pažinčių portalų lankytojų vienu metu yra susitikinėję su 2 arba daugiau žmonių tuo pačiu metu.

Yra nemaža tikimybė, kad internetinė pažintis peraugs į rimtus santykius

Galbūt pastebite, kad tarp jaunų žmonių vis daugėja tokių, kurie susipažino internetu ir dabar kuria šeimas? Pasirodo, kad JAV ir Vakarų pasaulyje, apie 15-17% jaunavedžių susipažįsta būtent internetu. Tai reiškia, kad bemaž kiekvienam(-ai), kurie nori rimtų santykių, tikrai verta išbandyti savo sėkmę ir pažiūrėti ar pažintys internetu padės jiems surasti idealią antrąją pusę.

Tiesa, taip pat būtų verta išskirti, kad apie 30% rimtų santykių (nebūtinai pasibaigiančių vedybomis) taip pat užsimezga internetu. Na, o panašus procentas draugų su privalumais arba platoniškuose santykiuose esančių žmonių taip pat, laikui bėgant suartėja labiau. Dėl to galime sakyti, jog internetu užmegztos pažintys gali peraugti į rimtus santykius. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *