Kaip kieme sukurti jaukią aplinką, kurioje būtų galima žiūrėti filmus?

Šiltos vasaros naktys yra tinkamas laikas pakviesti artimuosius į lauko teminius vakarėlius. Vienas iš variantų, padėsiančių išsiskirti ir pritraukti draugus ar šeimą, yra žiūrėti filmą specialioje aplinkoje, atspindinčioje žiūrimo filmo tipą. Juk taip smagu leisti laiką su artimaisiais ir mėgautis namuose gamintu maistu. Tokie vasaros vakarai ilgai lieka mūsų atsiminimuose ir norime juos kartoti dar ir dar.

Kokioje vietoje geriausia rengti filmų vakarėlį?

Lauko kinas reikalauja ne tik specifinės nuotaikos, kuri padės sukurti įvairius aksesuarus, bet ir tam tikro pasiruošimo. Pirmiausia turėtumėte apsvarstyti, kur susirinks jūsų svečiai. Nesvarbu, koks didelis jūsų kiemas ar sodas, turite rasti sausą ir neperpučiamą vietą. Taip pat įsitikinkite, kad ši vieta nėra saulėje.

Jei rengiate tokius vakarėlius dažnai, jums praverstų terasa, nes joje galima būti tiek žiemą, tiek vasarą. Įstiklintos terasos suteikia namams modernų dizainą, pasižymi ilgaamžiškumu ir atsparumu nepalankioms oro sąlygoms, todėl jas galima naudoti ištisus metus. Įrengus tokio tipo terasas išlaikoma švara ir sumažėja šildymo išlaidos. Stiklo terasos montavimas užtikrina patogų naudojimąsi. Stumdomos stiklo sistemos įrengiamos taip, kad užimtų minimaliai vietos ir leistų maksimaliai išnaudoti interjerą. Terasų durys montuojamos taip, kad būtų patogu naudotis ir vaikams, o esant reikalui būtų saugiai užrakinamos.

  • Reikia nepamiršti terasos stovėjimo vietos, nes ji turi būti pritaikyta filmų žiūrėjimams ir kitokiems vakarams su šeima. Dauguma lauko terasų yra statomos arčiau įėjimo į virtuvę. Kita vertus, jei jūsų terasa bus poilsio erdvė ir jei leidžia kiemo plotas, ją galima įrengti kiek atokiau nuo namo. Nemažiau nei terasos vieta, svarbus ir terasos plotas. Reikėtų nuspręsti, kiek žmonių terasoje norima sutalpinti. Galbūt ateityje joje norėsis įrengti židinį, tad reikėtų iš anksto apsvarstyti kokį plotą jam būtų galima skirti.

Stiklinę terasą galima nesunkiai priderinti prie namo išorinio fasado. Esant individualiam poreikiui gali būti naudojamas įvairių atspalvių stiklas.

Kitas žingsnis – apsirūpinti reikiama įranga

Svarstydami filmų žiūrėjimo aplinką, ieškokite projektoriaus, kuris geriausiai atitiktų jūsų poreikius. Jei neturite didelės baltos sienos, bus galima įsigyti ir ekraną. Kalbant apie projektoriaus nustatymus, norint sukurti tikrą filmo įspūdį tamsoje, jo talpa turėtų būti bent 3000 liumenų.

Taip pat turėtumėte atsižvelgti į kitus elementus, kurie daro filmo žiūrėjimą naktį patogesniu, pavyzdžiui, šildytuvus, žibintus ar saulės kolektorius. Jie yra labai patogūs naudojimui. Be to, filmo tema gali būti įkūnyta įvairiuose balduose, audiniuose ir dar rafinuotesniuose akcentuose.

Užkandžiai prie filmo – jų pamiršti negalima

Neatsiejama filmo stebėjimo dalis yra užkandžiai, dėl to jais reikia pasirūpinti iš anksto. Žinoma, jei filmų vakaras nėra teminis, tinka visi užkandžiai ir patiekalai, tačiau jei rengiate siaubo filmų vakarą, sugalvokite, kaip nustebinsite savo draugus. Galima pasidaryti kokteilius, kuriuos nuspalvinsite raudonai su maistiniais dažais ir tuomet jūsų gėrimas atrodys lyg kraujas. Jei žiūrite romantikos pilnus filmus, galima paruošti padėklą užkandžių, kurie primins Italiją ir romantiką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.