Kaip išsirinkti tinkamą pledą?

Kai galvojate apie maksimalų komfortą suteikiančius daiktus namuose, ką pirmiausia įsivaizduojate? Daugelis atsakytų, kad pledas yra tai, ko dažnai trūksta miegamajame ant lovos arba svetainėje, gulint ant sofos. Tai komfortas, jaukumas ir šiluma viename. Pledas mus apsupa jaukia šiluma, o mūsų vaikams suteikia saugumo jausmą miegant. Tai daiktas, kuris be jokios abejonės, turi būti kiekvienos šeimos namuose. Šiame straipsnyje mes Jums padėsime išsirinkti tinkamą pledą.

Pledų tipai

Šiais laikais pledai yra labai vertinama jaukių namų dalis, todėl pledas turėtų būti gaminamas iš kokybiškų medžiagų. O tinkamai pasirinktas pledas (atsižvelgiant į sezoną, paskirtį, pledo audinį) bus nuostabus pirkinys, vertas kiekvieno euro!

Paprastai žmonės šias prekes renkasi dvejais atvejais: jaukiai susisupti į pledą prie televizoriaus ar skaitant knyga arba neretai naudoja kaip lovatieses, nors dažniausiai – ir viena, ir kita. Rinkoje, be jokios abejonės, rasite abiems atvejams skirtus pledus. Nerti medvilniniai pledai puikiai tiks lovoms, o vilnoniai – susisupti žvarbų žiemos vakarą.

Pledai taip pat yra skirstomi į suaugusiems ir vaikams skirtus. Populiarieji pliušo pledukai su įvairiais dizainais džiugins vaikus, o populiarieji minky medžiagos pledai kūdikiams bus nepamainomas jaukumo elementas. Didelio dėmesio sulaukiantys šilti vilnoniai pledai nepaliks abejingų bet kuriuo metų laiku dėl nepaprastų savo savybių.

Koks pledas kam tinka labiausiai?

Kadangi pledai pasižymi universalumu, jie tiks bet kam – tiek suaugusiam, norinčiam jaukiai praleisti laiką ant sofos, tiek naujagimiui šiltai ir saugiai miegoti lopšyje.

Dalykai, į kuriuos rekomenduojama atkreipti dėmesį, renkantis pledą, yra: sezonas (šiltasis metų laikas ar šaltasis), kam bus skirtas – vaikui ar suaugusiam, dydis (rinkoje rasite įvairių išmatavimų) bei medžiaga.

Jei pledą ketinate didžiąją laiko dalį naudoti miegamajame, rekomenduojama įsigyti 200×220 cm dydžio pledą, kuris be vargo galėtų atstoti ir lovatiesę. Jei norite jaukiai praleisti žiemos vakarus svetainėje – puikus variantas būtų megztas pledas. Jei tai bus skirta vaikams – tuomet matmenys turėtų būti mažesni, kad būtų patogu jį naudoti.

Renkant pledą kūdikiams, labai svarbu atkreipti dėmesį į audinio sudėtį. Natūralus pledas iš vilnos dėl savo unikalių savybių pateisins visus Jūsų lūkesčius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *