Dviračių parkavimo stovai: nuo ko priklauso kainos?

Ne paslaptis, kad būtent dviratis yra viena mėgstamiausių žmogaus transporto priemonių, galbūt,  netgi sulaukia daugiau liaupsių ir už automobilį. Juk vairuodami automobilį, priešingai nei važiuodami dviračiu, neturime galimybės lavinti įvairių kūno raumenų bei koordinacijos, deginti kalorijų bei dailinti kūno linijų. Taigi, dviratis – ne tik naudinga, bet ir turbūt dėl to, daugelio taip mėgstama transporto priemonė, kad ja noriai vyksta ir įvairias erdves – prekybos centrus, pramogų vietas, parkus ir t.t. Na, o šias erdves prižiūrintiems asmenims, tenka pasirūpinti, kad atvykusieji, turėtų galimybę saugiai palikti savo transporto priemones. Taigi, dviračių parkavimo stovai šiuo atveju yra pats tinkamiausias pasirinkimas. Na, o planuojantiems įsigyti tokio pobūdžio pirkinį bei pradėjusiems pažintį su pasirinkimu, neretai kyla klausimas, kodėl kainos tokios skirtingos? Įvardinkime svarbiausius kriterijus. 

Keliems dviračiams skirtas stovas?

Viena iš priežasčių, kodėl dviračių parkavimo stovai kainuoja skirtingai, yra dviračių skaičius. Kuo daugiau dviračių gali sutalpinti stovas, tuo, dažniausiai, jis brangiau ir kainuos, nes jam pagaminti, reikia daugiau žaliavų, pastangų bei laiko.

Svarbi ir žaliava

Ne paskutinėje vietoje yra ir žaliava. Dažniausiai dviračių parkavimui skirti stovai yra gaminami iš metalo arba betono, tačiau pirmieji dažniausiai kainuoja šiek tiek brangiau, kadangi atrodo estetiškiau, yra lengvesni, juos paprasčiau sumontuoti. 

Na, o pabaigai belieka tik priminti, kad dviračių parkavimo stovai šiandien yra parduodami ir internetu. Ir tai – ypač patogus bei laiką taupantis šių gaminių įsigijimo būdas.  Pirkdami internetu, turėsite galimybę patogiai lyginti ne tik gaminių savybes, bet ir kainas, todėl galite būti tikri – pirkinys ne tik atitiks jūsų lūkesčius, bet ir bus ypač ekonomiškas. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.